Верифікований профіль
10
Років досвіду
1
Рік на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
12
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
981
Останній візит на сайт
сьогодні
Беген Леся (АН "ServiceLviv") 10 років на ринку нерухомості; - понад 1000 успішних угод по оренді та продажі об'єктів у Львові та області; - оформлення всіх документів; - після Допоможемо знайти житло Вашої Мрії!

Портфоліо реалізованих об’єктів (57)

  • здано
    10 000 грн/міс

    Вигін вул., 3

    1 кімната
    38 / 15 / 10 м²
    поверх 3 з 9
    10 міс. тому
    Оренда 1-кімнатної квартири на вул. Зелена (Дністерська). 3 поверх із 9. Площа 38 кв.м. Центральне опалення, бойлер на підігрів води. Гарний житловий стан. Велика кімната з нішею, просторий засклений балкон із зеленим видом. Ванна кімната, інтернет. Ціна: 10 000 грн + комунальні.
  • продано
    87 000 $
    1 225 $/м²

    Симона Петлюри вул. (), 34г

    1 кімната
    71 / 55 / 8 м²
    поверх 6 з 6
    10 міс. тому
    Продаж 2 кімнатної двохрівневоі квартири плюс кухня вітальня вул Петлюри 34 Новобудова 2008 року ЦІна 87000 $ (договірна) Чистий продаж Поверх 6/6. Площа квартири 36,3 кв.м плюс мансарда площею 35 кв.м. Тобто фактично 2 х кімнатна квартира в 2-х рівнях перший рівень кухня вітальня ,сан вузол (душ )2-й рівень (спальня з ванною та кабінет ).Заг площа 71 кв.м. Дах повнісю перекритий Не кутова, малоквартирний будинок з червоної цегли ІО(2-х ф котел ) Ремонт робили для себе Гарний відкритий балкон Продається з меблями та ПТ Ліфт В будинку є такою підземний паркінг Можна по перерахунку АН "ServiceLviv"
  • здано
    16 000 грн/міс

    Богдана Хмельницького вул., 73

    2 кімнати
    55 / 25 / 10 м²
    поверх 2 з 3
    11 міс. тому
    Оренда 2 кімнатної квартири вул Б.Хмельнмцького (початок ) Т.Ц форум Ціна 16000 грн Поверх 2/4 Площа 55 м2 Автономне опалення Євроремонт Є всі меблі та ПТ Двоспальне ліжко Диван Вмонтована кухня вся ПТ Можна з маленькою тваринкою . АН "ServiceLviv"
  • здано
    850 $/міс

    Тараса Шевченка вул., 27

    1 кімната
    70 / 25 / 30 м²
    поверх 10 з 11
    10 міс. тому
    Оренда 1 кім та кухня вітальня в Новобудові вул. Шевченка (Жк Британія ) Ціна 850 $ Поверх 10/11 Площа 70 м.кв Дизайнерський дорогий ремонт для вибагливих клієнтів. Автономне опалення (2-х і котел ) Спальня з ортопедичним ліжком. Велика кухня- вітальня з відпочинковою зоною, вся ПТ( двох дверний холодильник, електрична духовка, витяжка, газова плита, подрібнювач харчових залишків, пральна машина з сушаркою) плазмовий телевізор, кондиціонер, посудомийка 2 сан вузли- ванна та душ. Підігрів підлоги в зоні кухні та санвузлів. Окрема гардеробна кімната Швидкіснмй інтернет Балкон з чудовим видом на центр міста. До центру 10 хв пішки . АН "ServiceLviv"
  • здано
    13 000 грн/міс

    Бориса Грінченка вул., 12б

    1 кімната
    38 / 20 / 9 м²